Oferta dla bibliotek i instytucji

Od dłuższego już czasu trwa narodowy spór o książki. Wszyscy rozmawiają o nowej ustawie dotyczącej jednakowej ceny. Bierze się przy tym pod uwagę interes jedynie wydawców i autorów. W całym tym galimatiasie zapomina się o księgarniach – zwłaszcza tych mniejszych – i bibliotekach.

Pomyśleliśmy, że jako jedna z księgarń wydawnictwa Helion wspomożemy biblioteki. Jeśli więc szukacie konkretnej pozycji, zarówno wpisującej się w beletrystykę, jak i w dział technoczno-naukowy, zapraszamy do kontaktu.

Co może zaoferować nasza księgarnia naukowa?

W naszym asortymencie znajdą Państwo skrypty Politechniki Śląskiej oraz książki publikowane przez wydawnictwa Politechnik Warszawskiej, Wrocławskiej, Świętokrzyskiej, Gdańskiej oraz wielu innych.

Oferujemy podręczniki dla studentów przede wszystkim informatyki, elektroniki, energetykibudownictwabiologii, chemii, fizyki, matematyki, geografii i wielu innych dziedzin. Ponadto, znaleźć u nas można pozycje dla maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych.

Dysponujemy też bogatym działem beletrystyki. Nasza księgarnia sprzedaje najnowsze tytuły z dużym rabatem. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem książek w większej ilości, prosimy o kontakt.

Dla instytucji i bibliotek oferujemy możliwość zakupu książek w ilości hurtowej, w niższych cenach niż te, widoczne na stronie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

mail: info@ksiegarniagliwice.pl

tel: 32 750 84 19

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl