Promocje
Opus Magnum C++ 11. Programowanie w języku C++
Opus Magnum C++ 11. Programowanie w języku C++
149,00 zł 113,24 zł
egz
Produkt dnia
Byłbym zapomniał...
Byłbym zapomniał...
39,90 zł 31,12 zł
egz
Nie i Tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską
Nie i Tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską
39,90 zł 31,12 zł
Producenci
Nasza księgarnia

Księgarnia Mercurius prowadzi sprzedaż zarówno w sieci, jak i w swojej siedzibie w Gliwicach, przy ulicy Prymasa S. Wyszyńskiego 14b. Wszystkich, którzy lubią zapach papieru, towarzystwo kulturalnych i oczytanych ludzi oraz miłą atmosferę, zapraszamy do wizyty w naszej placówce.

księgarnia Mercurius

Literatura naukowa i beletrystyka

Nasza księgarnia w głównej mierze specjalizuje się w sprzedaży literatury technicznej, naukowej i akademickiej. Oferta bogata jest w podręczniki dla studentów elektroniki, geologii, biologii, chemii, fizyki czy matematyki. Posiadamy też pozycje dedykowane studentom i wykładowcom historii czy prawa. Dysponujemy bogatym działem dotyczącym rozwoju firmy i samodoskonalenia siebie.

W naszej księgarni znajdziecie także najnowszą beletrystykę. Oferujemy m.in najnowsze kryminały, książki fantastyczne, popularno naukowe oraz poezję. Wiele z nich objętych jest rabatem.

księgarnia technicznaksięgarnia akademicka

artykuły papierniczeartykuły papierniczeartykuły papierniczeksiążki dla dzieci

 

Artykuły papiernicze

Na półpiętrze naszej księgarni znajdą Państwo artykuły papiernicze, przybory szkolne, w tym tornistry, puzzle i książki dla dzieci. Sprzedajemy notatniki i zeszyty w wielu formatach, długopisy, pióra i kredki. Dzięki naszym produktom stworzycie wyprawkę szkolną dla dzieci w wieku 7-12 lat.

księgarnia Mercurius

Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze piętro naszej księgarni. Zanjdziecie tam obszerne stoisko z grami planszowymi. Stworzyliśmy strefę, w której przetestujecie kilkanaście tytułów.

gry planszowegry planszowe

 

Dział modelarski

Jeśli jesteście fanami sklejania modeli, na piętrze znajdziecie coś dla siebie. Posiadamy repliki samolotów, czołgów i wozów pancernych gotowych do złożenia i pomalowania. Oferujemy produkty drewniane, plastikowe i kartonowe. Ponadto, znajdziecie u nas narzędzia modelarskie, m.in. pędzle i chemię modelarską.

chemia modelarskamodelarstwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl