O nas

Witamy w serwisie internetowym http://ksiegarniagliwice.pl Sprzedażą książek zajmujemy się od ponad dwudziestu lat - najpierw stacjonarnie, natomiast w tej chwili wyłącznie w internecie. Proponujemy Państwu tytuły ze wszystkich działów, w głównej jednak mierze skupiamy się na sprzedaży literatury naukowej, akademickiej i technicznej. Jednym słowem, fachowej. Zaopatrują się u nas studenci Politechniki Śląskiej, Warszawskiej czy Wrocławskiej. Posiadamy tytuły przydatne na geologii, elektronice i elektryce, robotyce, metalurgii czy informatyce. W naszej ofercie znaleźć można także podręczniki z kierunków humanistycznych, jak historia czy prawo.

Prowadzimy także sprzedaż redukcyjnych modeli plastikowych oraz modeli kartonowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę narzędzi modelarskich, w tym duży wybór produktów z chemii modelarskiej. Sprzedajemy farby różnych producentów,  we wszystkich możliwych kolorach.

Informujemy, iż odbiór osobisty jest w tej chwili możliwy wyłącznie po opłaceniu przez Państwa zamówienia z góry oraz po otrzymaniu od nas zwrotnej informacji z potwierdzeniem.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl